Dlaczego my ?

Jesteśmy interaktywną agencją marketingową. Modne słowo? Jego podstawowe znaczenie to zdolność do wzajemnego oddziaływania na siebie przez komunikujące się strony. Dla Ciebie oznacza to, że słuchamy uważnie naszych Klientów, po to by zaproponować najlepsze, możliwe rozwiązania.

 

Każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie w swojej specjalizacji. Pracowaliśmy dla wielu branż realizując coraz śmielsze projekty. Równie mocno angażujemy się we wszystkie zlecenia, zarówno te dla nowo powstających firm z niskim budżetem, jak i w te dla Klientów z ugruntowaną pozycją na rynku. W biznesie najtrudniej postawić pierwszy krok, dlatego chcemy być tymi, którzy będą Ci w tym towarzyszyć. Wierzymy w trwałe efekty naszej pracy dlatego wiemy, że jutro rozwiniesz skrzydła i z pewnością zostaniesz z nami na dłużej. Chcemy poznać Twoją historię i cel do jakiego zmierzasz!

My, czyli kto ?

Kooperatywa  twórców:

Monika Frąszczak

Właściciel

Panuję nad kontrolą!  - moi współpracownicy, Klienci i przyjaciele doskonale wiedzą co ten tekst oznacza. Mniej więcej tyle, co: wiem, co robię; podejmuję decyzje; przewiduję różne warianty; organizuję pracę swoją i otoczenia, ponoszę odpowiedzialność, dotrzymuję słowa i szanuję nasz wspólny czas.

Maria Zalasa

Redaktor, Korektor

Zawodowo i nałogowo pisze, czyta i poprawia, a potem robi to jeszcze raz. Mówi  i myśli w kilku językach, dzięki czemu sprawnie lawiruje wśród słów i nadaje im znaczenie.  

Barbara Dziaduś

Social Media Ninja

Od kilku lat zawodowo związana z social media i od tego czasu zdążyła porządnie przekopać całego Facebooka. Koncentruje się na social marketingu  z naciskiem na kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie. Potrafi myśleć poza schema-tami, ma zmysł artystyczny i trafnie typuje to, co trafi do odbiorców. 

Michał Rainko

Webmaster, Fotograf, 

Specjalista ds. beznadziejnych

Pedagog z wykształcenia, informatyk z zawodu, fotograf z zamiłowania. Redaktor naczelny i twórca portalu: gamestone.pl. Pasjonat gier

i motoryzacji.

Katarzyna Skoczek

Superbohaterka ds. komunikacji

Wieloletnie doświadczenie w interakty-wnym marketingu i social mediach sprawiają, że ‘Internety’ oraz ich odbiorcy nie mają przed nią tajemnic. Grupy doce-lowe targetuje celnie niczym snajper, asapy zjada na śniadanie, informacje wyszukuje z prędkością światła i potrafi robić trzy rzeczy jednocześnie. 

Twoje Imię

Wolne krzesło

Jeśli jesteś kreatywną osobą, która potrafi nieszablonowo myśleć i jest zainteresowana pracą w marketingu, wyślij do nas swoje CV. Może to Twoje zdjęcie wstawimy zamiast tego uśmiechniętego pana? 

POWIERZYLI NAM

ZADANIA:

logo_gustpol_male.png
logo_matsuoka-pionowe-czarne-bez-tlo.png
app-header-logo-img.png

Skontaktuj się, by pożegnać schematy!

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Faza Kreatywna                                       ul. Wolborska 5/47

91-434 Łódź

NIP: 751-159-17-21

Tel: 601-385-336

mail: fazakreatywna(at)gmail.com

Nie szukaj adresu na mapie. Nie musisz nigdzie jeździć.

Spotykamy się u Ciebie albo na dobrej kawie  ;-)